Popcorn Time

0.3.10 için Mac

2.0

2

En son çıkan filmleri yüksek kalitede yayınlayın ve izleyin

1.6M

Bu uygulamayı oyla

Popcorn Time -klasiklerden en son çıkanlara- tonlarca filmi indirmeye gerek kalmadan geleneksel dosya değişim sistemi Torrent kullanarak yayınlamanıza ve izlemenize imkan veren bir uygulamadır.

Popcorn Time'ın ana penceresinde ABD'de son çıkan DVD ve Blurayleri içeren en popüler filmleri gösterir. Kalite seçenekleri 720p ve 1080p'dir.

Popüler filmlere ek olarak Popcorn Time anime, bilim kurgu, gerilim, komedi, aksiyon vb. tarzda film kategorilerinde arama yapmanıza izin veren bir tarz filtresi içerir. Tabi ki arama belirli filmleri aramak için de kullanılabilir.

Popcorn Time'daki neredeyse tüm filmlerin birçok dilde alt yazısı bulunur. Sadece dili ve alt yazıyı seçin. Buna ek olarak alt yazı boyutunu değiştirebilirsiniz.

Filmi ilk seçtiğinizde başlamadan otuz saniyelik bir gecikme olacaktır. Bunun en iyi yanı yayını kötü bir şekilde etkilemeden ileri veya geri sarabilmenizdir.

Popcorn Time çok iyi görsel kaliteye (720p veya 1080p) sahip olan filmleri izleyebileceğiniz ve yayınlayabileceğiniz ve alt yazı ve arama seçeneği gibi ilginç özellikleri olan mükemmel bir araçtır.
Uptodown X